Powielanie, udostępnianie, wykorzystywanie bez zgody autora i administratora serwisu materiałów zamieszczonych na stronie amadek.com dozwolone.


Regulamin serwisu amadek.com

Pod terminem "użytkownik" rozumiana jest osoba odwiedzająca serwis.
Pod terminem "zarejestrowany użytkownik" rozumiany jest użytkownik posiadający login oraz hasło w serwisie które są przydzielane po dokonaniu rejestracji.
Pod terminem "administrator" rozumie się osobę która zarządza treścią serwisu.

Każdy użytkownik korzystający z serwisu jest zobowiązany do zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i zaakceptowanie jego postanowień. Zarejestrowany użytkownik zobowiązuje się do używania konta zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego Regulaminu. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z wejścia w posiadanie hasła dostępu do konta zarejestrowanego użytkownika przez osoby trzecie.

Twórcy serwisu, administratorzy ani właściciel domeny nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników i zarejestrowanych użytkowników. Administrator zastrzegają sobie prawo do usunięcia treści zamieszczonych przez użytkownika bez podania przyczyny.

Serwis amadek.com jest zbiorem utworów własnych w rozumieniu ustawy o prawach autorskich. Serwis umożliwia zamieszczanie opinii wybranych utworów przez użytkowników oraz zarejestrowanych użytkowników. Wszystkie utwory oraz treści są objęte prawem autorskim. Powielanie, udostępnianie, wykorzystywanie bez zgody autora i administratora serwisu dozwolone w ramach licencji Creative Commons: uznanie autorstwa (BY), użycie niekomercyjne (NC).

Podczas rejestracji podanie adresu e-mail oraz akceptacja regulaminu są dobrowolne, jednakże niezbędne w celu dokonania rejestracji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i nie wymagane w procesie rejestracji. Podając dane osobowe użytkownik lub zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na ich publikację na stronie serwisu amadek.com.

Serwis amadek.com informuje że na komputerze użytkonika umieszczane są pliki cookies. Serwis informuje iż numer IP a w razie potrzeby również inne dane niezbędne do ustalenia tożsamości użytkownika mogą być zapisywane i przechowywane.

Administratorowi przysługuje prawo do usunięcia konta Użytkownika, bez podania przyczyny.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu użytkownicy mogą kierować pod adres amadek (at) amadek.com .

Serwis amadek.com zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Z chwilą zmiany regulaminu wszystkich użytkowników, włącznie z tymi którzy dokonali rejestracji przed zmianą regulaminu obowiązuje nowy regulamin.
amadek.com Creative Commons! CC-BY-NC 2006-2018. Strona korzysta z plików cookie.